O nás

bgimage

Společnost IM HOLZ s.r.o. byla založena v roce 2014 jako logický vývoj jednotlivých aktivit našich obchodních zástupců se dřevem s více než dvacetiletou zkušeností. Od svých počátků až po současnost společnost obchoduje v EU, je jedním z největších dovozců sibiřského modřínového řeziva do evropských zemí.

V posledních několika letech aktivně rozvíjíme také mezinárodní dodavatelské řetězce. Mezi naše zákazníky patří dřevozpracující závody v celé Evropě, ale také v Číně, Indii, Vietnamu, Egyptě a Jižní Koreji. Od roku 2022 se společnost zaměřuje především na obchod s dřevem v Evropě. Mezi produkty, které nabízíme, patří řezivo z modřínu rostoucího v Polsku, České republice, na Slovensku a v Rakousku a také smrkové a borové řezivo v široké škále rozměrů. Kromě měkkého dřeva nabízíme také výrobky z tvrdého dřeva (dub, buk, jasan). Chcete-li získat více informací o našich výrobcích, podívejte se do příslušné sekce.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní organizaci procesu od výběru požadované specifikace až po doručení přímo na sklad zákazníka.